| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard Vesta |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856245393 |
| Glava stativa | Da |
| Nastavljivost kota | 360° |
| Vrsta nastavitve glave | Dvostransko nastavljiv |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Naklon | Da |
| Odseki za noge | 4-delni |
| Zaključek noge | Guma |
| Sredinska cev | Da |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1536.7mm |
| Minimalna višina | 498mm |
| Zložen | 523.24mm |
| Teža | 1313g |
| Nosilnost | 3500g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Črna |