| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard Vesta |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856245379 |
| Glava stativa | Da |
| Nastavljivost kota | 360° |
| Vrsta nastavitve glave | Ne |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Naklon | Da |
| Odseki za noge | 3-delni |
| Zaključek noge | Guma |
| Sredinska cev | Da |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1562mm |
| Minimalna višina | 554mm |
| Zložen | 548mm |
| Teža | 1274g |
| Nosilnost | 3500g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Siva |