Vanguard VEO 2 PRO 203AO Aluminum Tripod with 2-Way Pan Head
| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard VEO 2 Pro |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856246871 |
| Glava stativa | Da |
| Nastavljivost kota | 360° |
| Vrsta nastavitve glave | Dvostransko nastavljiv |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Naklon | Da |
| Odseki za noge | 3-delni |
| Zaključek noge | Guma |
| Sredinska cev | Da |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1460.5mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Zložen | 558.8mm |
| Teža | 1678g |
| Nosilnost | 4000g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Siva |