V-Shaped Yoke: 360° Swivel
Cushion Foam Grip
Removable Rubber-Lined Yoke with Non-Marring Fins
1/4" Head Base Attachment
Maximum Loading Capacity: 600 g (1.31 lb)
Lightweight & Durable
Aluminum Alloy
Folded Height: 619 mm (22.25”)
Extended height: 1625 mm (64.1”)
4 Leg Sections with Rubber Feet
Quick-Flip Leg Locks
Weight: 500 Grams
2-Year Warranty
| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard VEO 2 Monopod |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856245027 |
| Naslon | Da, U oblika |
| Vrljivost naslona | Ne |
| Maksimalna višina | 1625mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Zložen | 619mm |
| Teža | 890g |
| Nosilnost | 0g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Siva |