| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard VEO 2 Pro |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856244112 |
| Glava stativa | Da |
| Nastavljivost kota | 360° |
| Vrsta nastavitve glave | Dvostransko nastavljiv |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Naklon | Da |
| Odseki za noge | 5-sections |
| Zaključek noge | Guma in špice |
| Sredinska cev | Da |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1440mm |
| Minimalna višina | 171mm |
| Zložen | 400mm |
| Teža | 1400g |
| Nosilnost | 5500g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Črna |