V-Shaped Yoke: 360° Swivel
Universal Cushion Foam Grip
Rubber-Lined Yoke
Lightweight & Durable
Aluminum Alloy
Folded Height: 560 mm (22")
Extended height: 1575 mm (62")
Quick-Flip Leg Locks
Weight: 250 Grams
2-Year Warranty
| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard Scout |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856226316 |
| Naslon | Da, V oblika |
| Vrljivost naslona | Da |
| Maksimalna višina | 1575mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Zložen | 560mm |
| Teža | 260g |
| Nosilnost | 0g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Črna |