Removable U-Shaped Yoke: 360° Swivel
Anti-Slip Yoke with Rubber Fins
Universal Tripod Bolt Thread: Compatible with Cameras, Spotting Scopes and More
Lightweight & Durable
Aluminum Alloy
Folded Length: 670 mm (26 3/8")
Extended Height: 1575 mm (62")
Hand Strap & Carabiner
Quick-Flip Leg Locks
Weight: 370 Grams
5-Year Warranty
| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard Quest |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 5 let |
| SKU | 4719856235752 |
| Naslon | Da, U oblika |
| Vrljivost naslona | Da |
| Maksimalna višina | 1575mm |
| Minimalna višina | 620mm |
| Zložen | 670mm |
| Teža | 350g |
| Nosilnost | 0g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Črna |