| Proizvajalec | Vanguard |
|---|---|
| Serije opreme | Vanguard Alta Pro 2 |
| Poreklo | Kitajska |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 2 leti |
| SKU | 4719856243955 |
| Glava stativa | Da |
| Nastavljivost kota | 360° |
| Vrsta nastavitve glave | 3-smerno nastavljiv |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Naklon | Da |
| Odseki za noge | 4-delni |
| Zaključek noge | Guma |
| Sredinska cev | Da |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1622mm |
| Minimalna višina | 513mm |
| Zložen | 703mm |
| Teža | 2300g |
| Nosilnost | 5000g |
| Material | Alu zlitina |
| Barva | Črna |