| Proizvajalec | Bresser |
|---|---|
| Serije opreme | Bresser Accessories |
| Poreklo | - |
| V proizvodnji od | - |
| Garancija | 5 let |
| SKU | 0725110 |
| Glava stativa | Ne |
| Nastavljivost kota | Ne |
| Vrsta nastavitve glave | Ne |
| Nastavek | Ne |
| Naklon | Ne |
| Odseki za noge | 3-delni |
| Zaključek noge | Guma in špice |
| Sredinska cev | Ne |
| Snemljive noge | Ne |
| Maksimalna višina | 1600mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Zložen | 0mm |
| Teža | 7000g |
| Nosilnost | 6803g |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Barva | Bela |