| Proizvođač | Zeiss |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | Zeiss Victory V8 |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | 2014 |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 522117-9960-000c |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 1.7x |
| Max. povećanje | 14x |
| Prilagođavanje dioptrije | -3.5 / +2 dpt |
| Promjer leće | 50mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 3.7mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 10.3mm |
| Min. vidno polje | 3.1m/100m |
| Max. vidno polje | 23m/100m |
| Min. udaljenost oka | 95mm |
| Max. udaljenost oka | 95mm |
| Faktor zamračenja | 5.1 - 26 |
| Propusnost svjetlosti | >92% |
| Brzi fokus | Da |
| Podešavanje končanice na klik | 10mm/100m - 0.10MIL |
| Tip kupole | BDC - sa zaključavanjem |
| Zaključavanje turretov | Ne |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Jedan okretaj |
| Smjer okretaja kupole | Smjer kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 31mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 20mrad |
| Pomak po okretaju kupole | 10 mrad - 100cm/100m |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | - |
| Korekcija paralakse | Da - s bočnim fokusom |
| Područje korekcije paralakse | 50m - inf. |
| Dužina | 343mm |
| Težina | 680g |
| Boja | Ne |
| Područje temperature | -25° / +50° C |
| Tip baterije | Ne |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 36 mm |
| Šinja za montažu | Ne |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 0mm |
| Promjer objektiva | 56 mm |
| Promjer okulara | 46 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |