DualSpeed focusing with automatic switching between rapid and fine adjustment.
LotuTec Hydrophobic Coating guarantees a clear view in all weather conditions.
ComfortVision Concept with a wide apparent view.
Focal length: 162 – 486 mm
Filter thread: M86 x 1.00
Height x Width x Length: 121 x 103 x 384 mm
Weight: 1933 g
Watertightness: 400 mbar
*Can be purchased separately. (SKU: 528047)
Type: Lockable with bayonet catch
Magnification capabilities: 22-65x
Zoom factor: 3x
Focal length: 7.48 mm
Diameter: 53 mm
Length: 71 mm
Weight: 220 g
*Can be purchased separately. (SKU: 528070)
| Proizvođač | Zeiss |
|---|---|
| Serija durbina | Zeiss Victory Harpia |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | 2018 |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 528047x528070 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 22x |
| Max. povećanje | 65x |
| Prilagođavanje dioptrije | - |
| Promjer leće | 85mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 1.31mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 2.5mm |
| Min. vidno polje | 21m/1000m |
| Max. vidno polje | 63.2m/1000m |
| Min. vidno polje (u stupnjevima) | 1.2 ° |
| Max. vidno polje (u stupnjevima) | 3.62 ° |
| Min. udaljenost oka | 0mm |
| Max. udaljenost oka | 0mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 3.5m |
| Faktor zamračenja | - |
| Propusnost svjetlosti | - |
| Dužina | 384mm |
| Širina | 103mm |
| Visina | 121mm |
| Težina | 2154g |
| Materijal | Nedostupno |
| Boja | Black - Matte |
| Područje temperature | - |
| Punjen sa | Dušikom |
| Sustav izoštrenja | Nedostupno |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer objektiva | - |
| Promjer okulara | 53 mm |
| Kut okulara | 45° |
| Navoj objektiva | Da |
| Vrsta konstrukcije | Sklopiva |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Prilagođen za stativ | Da |
| Fotoadapter | Da |
| Končanica | (Bez končanice) |