Vanguard VESTA TT1 Mini Aluminum Tabletop Tripod
- Load Capacities up to 2kg (4.4lbs)
- Ergonomic Ball Head
- Standard ¼-20 Camera Screw
- Swivel 360°
- Smartphone Holder (for Phones up to 8.7cm / 3.4in)
- Anti-Slip Rubber Feet
- Hand-Held Camera Stabilizer
- Easy for Travel
| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard Vesta |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856245591c |
| Glava tripoda | Da |
| Podesivost kuta | 360° |
| Vrsta podesivosti glave | Ne |
| Nastavek | Ne |
| Nagib | Ne |
| Dijelovi | 3-sekcije |
| Zaključak noge | Guma |
| Središnja cijev | Ne |
| Izmjenjive noge | Ne |
| Maksimalna visina | 175mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Presavijen | 175mm |
| Težina | 150g |
| Nosilnost | 2000g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |