VANGUARD VEO 2 PRO 233AV ALUMINUM TRIPOD WITH PH-13 2-WAY VIDEO PAN HEAD - RATED AT 8.8LBS/4KG
| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard VEO 2 Pro |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856246901 |
| Glava tripoda | Da |
| Podesivost kuta | 360° |
| Vrsta podesivosti glave | Dvosmjerno podesivo |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Nagib | Da |
| Dijelovi | 3-sekcije |
| Zaključak noge | Guma |
| Središnja cijev | Da |
| Izmjenjive noge | Ne |
| Maksimalna visina | 1460.5mm |
| Minimalna višina | 180mm |
| Presavijen | 579mm |
| Težina | 1723g |
| Nosilnost | 4000g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Crna |