| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard VEO 2S Monopod |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856247274 |
| Glava tripoda | Da |
| Podesivost kuta | 360° |
| Vrsta podesivosti glave | Ne |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Nagib | Ne |
| Dijelovi | 4-sekcije |
| Zaključak noge | Guma |
| Maksimalna visina | 1641mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Presavijen | 570mm |
| Težina | 890g |
| Nosilnost | 6000g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Siva |