| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard VEO 2 Pro |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856244112 |
| Glava tripoda | Da |
| Podesivost kuta | 360° |
| Vrsta podesivosti glave | Dvosmjerno podesivo |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Nagib | Da |
| Dijelovi | 5-sections |
| Zaključak noge | Guma i šiljicima |
| Središnja cijev | Da |
| Izmjenjive noge | Ne |
| Maksimalna visina | 1440mm |
| Minimalna višina | 171mm |
| Presavijen | 400mm |
| Težina | 1400g |
| Nosilnost | 5500g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Crna |