V-Shaped Yoke: 360° Swivel
Universal Cushion Foam Grip
Rubber-Lined Yoke
Lightweight & Durable
Aluminum Alloy
Folded Height: 560 mm (22")
Extended height: 1575 mm (62")
Quick-Flip Leg Locks
Weight: 250 Grams
2-Year Warranty
| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard Scout |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856226316 |
| Naslon | Da, V oblika |
| Rotacija naslona | Da |
| Maksimalna visina | 1575mm |
| Minimalna višina | 0mm |
| Presavijen | 560mm |
| Težina | 260g |
| Nosilnost | 0g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Crna |