Removable U-Shaped Yoke: 360° Swivel
Anti-Slip Yoke with Rubber Fins
Universal Tripod Bolt Thread: Compatible with Cameras, Spotting Scopes and More
Lightweight & Durable
Aluminum Alloy
Folded Length: 670 mm (26 3/8")
Extended Height: 1575 mm (62")
Hand Strap & Carabiner
Quick-Flip Leg Locks
Weight: 370 Grams
5-Year Warranty
| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard Quest |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 5 godina |
| SKU | 4719856235752 |
| Naslon | Da, U oblika |
| Rotacija naslona | Da |
| Maksimalna visina | 1575mm |
| Minimalna višina | 620mm |
| Presavijen | 670mm |
| Težina | 350g |
| Nosilnost | 0g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Crna |