| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija durbina | Vanguard Endeavor HD |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856237992 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 20x |
| Max. povećanje | 60x |
| Prilagođavanje dioptrije | |
| Promjer leće | 82mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 1.4mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 4.1mm |
| Min. vidno polje | 52m/1000m |
| Max. vidno polje | 110m/1000m |
| Min. vidno polje (u stupnjevima) | 1° |
| Max. vidno polje (u stupnjevima) | 2.1° |
| Min. udaljenost oka | 19mm |
| Max. udaljenost oka | 20mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 6m |
| Faktor zamračenja | |
| Propusnost svjetlosti | |
| Dužina | 380mm |
| Širina | 180mm |
| Visina | 0mm |
| Težina | 1810g |
| Materijal | Nedostupno |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | |
| Punjen sa | Dušikom |
| Sustav izoštrenja | Nedostupno |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer objektiva | |
| Promjer okulara | |
| Kut okulara | 45° |
| Navoj objektiva | Ne |
| Vrsta konstrukcije | Fiksna |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Prilagođen za stativ | Da |
| Fotoadapter | Da |
| Končanica | Ne |
| Ocjena |
|---|
(Poslano 9.1.2019.)
| Ocjena |
|---|
(Poslano 10.6.2018.)