| Proizvođač | Vanguard |
|---|---|
| Serija opreme | Vanguard Alta Pro 2 |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 4719856243955 |
| Glava tripoda | Da |
| Podesivost kuta | 360° |
| Vrsta podesivosti glave | Trosmjerno podesivo |
| Nastavek | Quick Shoe |
| Nagib | Da |
| Dijelovi | 4-sekcije |
| Zaključak noge | Guma |
| Središnja cijev | Da |
| Izmjenjive noge | Ne |
| Maksimalna visina | 1622mm |
| Minimalna višina | 513mm |
| Presavijen | 703mm |
| Težina | 2300g |
| Nosilnost | 5000g |
| Materijal | Aluminijska slitina/ |
| Boja | Crna |