| Proizvođač | Spuhr |
|---|---|
| Serija montaže | Spuhr Tactical |
| Izrađeno u | Švedska |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | SP-4601-FDE |
| Dužina | 121mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | FDE (Flat Dark Earth) |
| BH visina | 12.5 mm |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | 0 MOA |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, One-Piece Mount, Taktički monobloki, Uniformni nosači |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 34 mm |