| Proizvođač | Rusan |
|---|---|
| Serija montaže | Rusan Roll-Off Mounts |
| Izrađeno u | Hrvatska |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 055-19-40-15-Rc |
| Dužina | 41mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Umetak (KR) | KR 32.0 mm |
| Nagib nosača | 0 MOA |
| Vrsta montaže | Promjenjive montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, Komponirani nosači, Nosači sa bazami, Two-Piece Mount |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 40 mm |