| Proizvođač | Rusan |
|---|---|
| Serija montaže | Rusan Picatinny Bases |
| Izrađeno u | Hrvatska |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 010-08-20MOA |
| Dužina | 148mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crni saten |
| BH visina | 8 mm |
| Nagib nosača | 20 MOA |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | 22 mm |
| B | 97 mm |
| C | 12.8 mm |