| Proizvođač | Rusan |
|---|---|
| Serija montaže | Ne |
| Izrađeno u | Hrvatska |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 010-15-LA |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Ne |
| BH visina | 4 mm |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | 21.84 mm |
| B | 113.90 mm |
| C | 21.84 mm |