| Proizvođač | Rusan |
|---|---|
| Serija montaže | Ne |
| Izrađeno u | Hrvatska |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 052-11-V |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Ne |
| BH visina | 7 mm |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, Uniformni nosači |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | Docter Sight |
| Ocjena |
|---|
(Poslano 13.9.2017.)