| Proizvođač | Recknagel |
|---|---|
| Serija montaže | Recknagel Slide-Off Rings |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 46367-1612 |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Ne |
| BH visina | 15.5 mm |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta montaže | Promjenjive montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, Lovački jednodelni, One-Piece Mount, Ponovljivi nosači |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | S&B Convex Rail |