| Proizvođač | Recknagel |
|---|---|
| Serija montaže | Ne |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 57030-0020 |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Ne |
| BH visina | 15 mm |
| Umetak (KR) | Ne |
| Nagib nosača | 20 MOA |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Ne |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 30 mm |