| Proizvođač | Nikko Stirling |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | Nikko Stirling Diamond Hunting |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | NDSI251050 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 2.5x |
| Max. povećanje | 10x |
| Prilagođavanje dioptrije | |
| Promjer leće | 50mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 6mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 20mm |
| Min. vidno polje | 3.3m/100m |
| Max. vidno polje | 13.1m/100m |
| Min. udaljenost oka | 100mm |
| Max. udaljenost oka | 100mm |
| Faktor zamračenja | |
| Propusnost svjetlosti | |
| Brzi fokus | Da |
| Podešavanje končanice na klik | 7mm/100m - 1/4MOA |
| Tip kupole | Pokrivene |
| Zaključavanje turretov | Nedostupno |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Ne |
| Podešavanje končanice po visini | 8.72mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 8.72mrad |
| Pomak po okretaju kupole | |
| Končanica | 4A IR Dot |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | - |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | |
| Korekcija paralakse | Ne |
| Područje korekcije paralakse | |
| Dužina | 328mm |
| Težina | 552g |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | |
| Tip baterije | Nedostupno |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Nedostupno |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 0mm |
| Promjer objektiva | 50 mm |
| Promjer okulara | - |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |