| Proizvođač | NightForce |
|---|---|
| Serija montaže | Nightforce X-Treme Duty |
| Izrađeno u | SAD |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | a220c |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Crna |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, Lovački jednodelni, One-Piece Mount, Uniformni nosači |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 30 mm |