| Proizvođač | Night Pearl |
|---|---|
| Thermal Clip-On Series | Night Pearl SEER |
| Izrađeno u | Češka |
| Proizvodi se od | 350 g |
| Jamstvo | 3 godine |
| SKU | 2NPSEER35_384 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Povećanje. | 1x |
| Min. povećanje | 1x |
| Max. povećanje | 4x |
| Prilagođavanje dioptrije | - |
| Promjer leće | 35mm |
| Vidno polje | 0m/1000m |
| Vidno polje (u stupnjevima) | 0° |
| Min. vidno polje | 0m/1000m |
| Max. vidno polje | 0m/1000m |
| Udaljenost oka | 0mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 0m |
| Otvor objektiva | F1 |
| Domet detekcije | 1350m |
| Tip sensora | ASi Uncooled |
| razlučivost senzora | 384x288 |
| Broj piksela na senzoru | 0.11MP |
| Veličina pixela | 17μm |
| NETD. | 60 |
| Osvježavanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Automatski, Ručno |
| Osvetljivost na temperaturu | 0mK |
| Tip prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 1024×768 |
| Broj piksela na displeju | 0.79MP |
| Zajam slike | Ne |
| Rezolucija slike | - |
| Zajam videa | Ne |
| Rezolucija videa | - |
| Video izlaz | Ne |
| Dužina | 150mm |
| Širina | 67mm |
| Visina | 61mm |
| Težina | 350g |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | -40 ° / + 50° C |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vrijeme rada | 6h |
| Punjen sa | - |
| Sustav izoštrenja | Ne |
| Podešavanje dioptera | Ne |
| Tip bajoneta | Ne |
| Otpornost na vodu | IPX-6 |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Prilagođen za stativ | - |
| Kompas | Ne |
| Ugrađen daljinomjer | Da |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Automatska kontrola svjetlosti | - |