| Proizvođač | Minox |
|---|---|
| Serija durbina | Minox Eyepieces |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 62303 |
| Dužina | 96mm |
| Širina | 0mm |
| Visina | 0mm |
| Težina | 210g |
| Materijal | Nedostupno |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | -10° to +45° C |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer okulara | |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Prilagođen za stativ | Nedostupno |
| Fotoadapter | Ne |
| Končanica | Nedostupno |