| Proizvođač | Meopta |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | Meopta MeoPro Optika6 |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | 2019 |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | Optika6/4.5-27x50SFPc |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 4.5x |
| Max. povećanje | 27x |
| Prilagođavanje dioptrije | - 2 / + 2 D |
| Promjer leće | 50mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 1.9mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 9.5mm |
| Min. vidno polje | 1.2m/100m |
| Max. vidno polje | 7.3m/100m |
| Min. udaljenost oka | 100mm |
| Max. udaljenost oka | 100mm |
| Faktor zamračenja | 15 - 36.7 |
| Propusnost svjetlosti | 88 % (twilight) - 91 % (daylight) |
| Brzi fokus | Da |
| Tip kupole | Pokrivene |
| Zaključavanje turretov | Nedostupno |
| Zero Stop | Da |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Proti smjeri kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 24.4mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 24.4mrad |
| Pomak po okretaju kupole | - |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | - |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | Adjustable |
| Korekcija paralakse | Drugo |
| Područje korekcije paralakse | 22.8 m - Infinity |
| Dužina | 361mm |
| Težina | 882g |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Nedostupno |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Nedostupno |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 136mm |
| Promjer objektiva | 58 mm |
| Promjer okulara | 44 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |