| Proizvođač | Meopta |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | Meopta MeoPro Optika6 |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | 2019 |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | MeoPro-Optika6-2.5-15x44-SFPc |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 2.5x |
| Max. povećanje | 15x |
| Prilagođavanje dioptrije | - 2.5 / + 3.5 D |
| Promjer leće | 44mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 2.9mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 11mm |
| Min. vidno polje | 2.3m/100m |
| Max. vidno polje | 13.3m/100m |
| Min. udaljenost oka | 100mm |
| Max. udaljenost oka | 100mm |
| Faktor zamračenja | 10.5 - 25.7 |
| Propusnost svjetlosti | 88 % (twilight) - 91 % (daylight) |
| Brzi fokus | Da |
| Tip kupole | Pokrivene |
| Zaključavanje turretov | Ne |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Proti smjeri kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 20.4mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 20.4mrad |
| Pomak po okretaju kupole | - |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Da |
| Automatsko isključivanje | - |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | Adjustable |
| Korekcija paralakse | Da - s bočnim fokusom |
| Područje korekcije paralakse | 9 m - Infinity |
| Dužina | 359mm |
| Težina | 772g |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Ne |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Ne |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 132mm |
| Promjer objektiva | 51 mm |
| Promjer okulara | 44 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |