| Proizvođač | Meopta |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | Meopta MeoPro |
| Izrađeno u | Češka |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 000064Cc |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 3.5x |
| Max. povećanje | 12x |
| Prilagođavanje dioptrije | -3 / +3 Dpt |
| Promjer leće | 44mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 4.4mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 12.5mm |
| Min. vidno polje | 3.4m/100m |
| Max. vidno polje | 10.2m/100m |
| Min. udaljenost oka | 105mm |
| Max. udaljenost oka | 108mm |
| Faktor zamračenja | 12.4 - 21 |
| Propusnost svjetlosti | 92 % |
| Brzi fokus | Da |
| Tip kupole | Pokrivene |
| Zaključavanje turretov | Ne |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Proti smjeri kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 19.77mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 19.77mrad |
| Pomak po okretaju kupole | - |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | Fixed |
| Korekcija paralakse | Ne |
| Područje korekcije paralakse | 100 m |
| Dužina | 329mm |
| Težina | 474g |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Ne |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 25.4 mm |
| Šinja za montažu | Ne |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 141mm |
| Promjer objektiva | 51 mm |
| Promjer okulara | 45 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |