| Proizvođač | MAK |
|---|---|
| Serija montaže | MAKfix |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 4000-30049 |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Nedostupno |
| BH visina | 11 mm |
| Umetak (KR) | Nedostupno |
| Nagib nosača | Nedostupno |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Nedostupno |
| Adjustable windage | Nedostupno |
| Vrsta nišanskog uređaja | 30 mm |