| Proizvođač | Liemke |
|---|---|
| Termalni jednogled | Liemke Keiler |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 3 godine |
| SKU | 1189 |
| Varijabilno povećanje | Ne |
| Povećanje. | 3.6x |
| Min. povećanje | 3.6x |
| Max. povećanje | 3.6x |
| Prilagođavanje dioptrije | - |
| Promjer leće | 50mm |
| Vidno polje | 209m/1000m |
| Vidno polje (u stupnjevima) | 12° |
| Min. vidno polje | 156m/1000m |
| Max. vidno polje | 209m/1000m |
| Udaljenost oka | 0mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 0m |
| Otvor objektiva | - |
| Domet detekcije | 1800m |
| Tip sensora | Ne |
| razlučivost senzora | 640x512 |
| Broj piksela na senzoru | 0.33MP |
| Veličina pixela | 17μm |
| NETD. | 60 |
| Osvježavanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Automatski, Ručno |
| Osvetljivost na temperaturu | 0mK |
| Tip prikaza | LCOS |
| Rezolucija prikaza | 1280x960 |
| Broj piksela na displeju | 1.23MP |
| Zajam slike | Da |
| Rezolucija slike | Ne |
| Zajam videa | Da |
| Rezolucija videa | Ne |
| Video izlaz | Da |
| Dužina | 0mm |
| Širina | 0mm |
| Visina | 0mm |
| Težina | 710g |
| Materijal | Ne |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vrijeme rada | 0h |
| Punjen sa | - |
| Sustav izoštrenja | Centralno |
| Podešavanje dioptera | Ne |
| Otpornost na vodu | IPX-6 |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Prilagođen za stativ | Da |
| Kompas | Ne |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Automatska kontrola svjetlosti | Ne |