| Proizvođač | Leica |
|---|---|
| Serija durbina | Leica Eyepieces |
| Izrađeno u | Portugal |
| Proizvodi se od | |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 41021 |
| Dužina | 10mm |
| Širina | 87mm |
| Visina | 0mm |
| Težina | 435g |
| Materijal | Ne |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer okulara | 5.95 cm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Prilagođen za stativ | Ne |
| Fotoadapter | Ne |
| Končanica | Ne |