| Proizvođač | Kowa |
|---|---|
| Serija durbina | Kowa TSN-550 Prominar |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | 2017 |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | tsn-553 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 15x |
| Max. povećanje | 45x |
| Prilagođavanje dioptrije | - |
| Promjer leće | 55mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 1.2mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 3.6mm |
| Min. vidno polje | 23m/1000m |
| Max. vidno polje | 44m/1000m |
| Min. vidno polje (u stupnjevima) | 1.3 ° |
| Max. vidno polje (u stupnjevima) | 2.5 ° |
| Min. udaljenost oka | 0mm |
| Max. udaljenost oka | 0mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 3m |
| Faktor zamračenja | - |
| Propusnost svjetlosti | - |
| Dužina | 269mm |
| Širina | 66mm |
| Visina | 152mm |
| Težina | 810g |
| Materijal | Nedostupno |
| Boja | Zelena |
| Područje temperature | - |
| Punjen sa | Dušikom |
| Sustav izoštrenja | Nedostupno |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer objektiva | - |
| Promjer okulara | - |
| Kut okulara | 45° |
| Navoj objektiva | - |
| Vrsta konstrukcije | Fiksna |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Prilagođen za stativ | Da |
| Fotoadapter | Opcijsko |
| Končanica | Nedostupno |