| Proizvođač | IOR |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | IOR Tactical |
| Izrađeno u | Rumunjska |
| Proizvodi se od | 2011 |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 03160513 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 4x |
| Max. povećanje | 16x |
| Prilagođavanje dioptrije | +4 / -4 dpt |
| Promjer leće | 50mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 3.1mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 12.5mm |
| Min. vidno polje | 2.5m/100m |
| Max. vidno polje | 11.9m/100m |
| Min. udaljenost oka | 95mm |
| Max. udaljenost oka | 95mm |
| Faktor zamračenja | - |
| Propusnost svjetlosti | - |
| Brzi fokus | Da |
| Podešavanje končanice na klik | 10mm/100m - 0.10MIL |
| Tip kupole | Taktične |
| Zaključavanje turretov | Nedostupno |
| Zero Stop | Da |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Proti smjeri kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 22mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 22mrad |
| Pomak po okretaju kupole | 10 MIL |
| Končanica | MP-8 |
| Pozicija končanice | 1. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | Adjustable |
| Korekcija paralakse | Da - s bočnim fokusom |
| Područje korekcije paralakse | 50 m - Infinity |
| Dužina | 381mm |
| Težina | 990g |
| Boja | Mat |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Nedostupno |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Nedostupno |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 0mm |
| Promjer objektiva | - |
| Promjer okulara | - |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |