IOR Tactical 1-10x26 Ghost IL FFP (Mil/Mil)
| Proizvođač | IOR |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | IOR Tactical |
| Izrađeno u | Rumunjska |
| Proizvodi se od | 2011 |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 1805899930 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 1x |
| Max. povećanje | 10x |
| Prilagođavanje dioptrije | +3 / -3 dpt |
| Promjer leće | 26mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 2.6mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 26mm |
| Min. vidno polje | 4m/100m |
| Max. vidno polje | 36m/100m |
| Min. udaljenost oka | 89mm |
| Max. udaljenost oka | 89mm |
| Faktor zamračenja | |
| Propusnost svjetlosti | 90 % |
| Brzi fokus | Da |
| Podešavanje končanice na klik | 10mm/100m - 0.10MIL |
| Tip kupole | Ne |
| Zaključavanje turretov | Ne |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Ne |
| Smjer okretaja kupole | Ne |
| Podešavanje končanice po visini | 35mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 35mrad |
| Pomak po okretaju kupole | |
| Končanica | MP-8 Dot |
| Pozicija končanice | 1. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | 100 m |
| Korekcija paralakse | Ne |
| Područje korekcije paralakse | |
| Dužina | 279mm |
| Težina | 795g |
| Boja | Mat |
| Područje temperature | |
| Tip baterije | Ne |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 35 mm |
| Šinja za montažu | Ne |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 0mm |
| Promjer objektiva | |
| Promjer okulara | |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |