| Proizvođač | Henneberger |
|---|---|
| Serija montaže | Henneberger Docter Sight Mounts |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 10102-000100 |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Ne |
| BH visina | 10 mm |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta montaže | Promjenjive montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | Docter Sight |
| Ocjena |
|---|
(Poslano 28.10.2017.)
| Ocjena |
|---|
(Poslano 28.10.2017.)