| Proizvođač | ERA-TAC |
|---|---|
| Serija montaže | ERA-TAC Ultralight One-Piece Mounts |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | T3013-2010c |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Crno anodizirano |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | 20 MOA |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Ne |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 30 mm |