| Proizvođač | ERA-TAC |
|---|---|
| Serija montaže | Ne |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
| SKU | 57050-0169 |
| Dužina | 143mm |
| Materijal | Aluminij |
| Boja | Crna |
| BH visina | 7.2 mm |
| Nagib nosača | 0 MOA |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | 21.8 mm |
| B | 89.2 mm |
| C | 21.8 mm |