| Proizvođač | ERA-TAC |
|---|---|
| Serija montaže | Nedostupno |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 57060-002J |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Nedostupno |
| BH visina | 4 mm |
| Nagib nosača | Nedostupno |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | 12.7 mm |
| B | 81 mm |
| C | 12.7 mm |