| Proizvođač | EAW |
|---|---|
| Serija montaže | EAW Picatinny Rails |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 83-00148 |
| Dužina | 85mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| BH visina | 6.5 mm |
| Nagib nosača | 0 MOA |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | / |
| B | 64 mm |
| C | / |