Docter Classic 1-4x24 rifle scope is meant for driven hunts, battue and similar hunting situations where wide field of view is crucial. Due to the real 1x magnification marksman can use both eyes open while aiming and has a full natural field of view. This helps placing accurate shots even on the running game and enables hunter to have a greater control of the situations. With full field of view hunter can observe many individual animals on the run, pay attention to tries, bushes and other obstacles before placing a shot. Like all Docter Classic rifle scopes 1-4x24 is also equally robust and reliable, so it is a great choice for anyone hunting on a difficult terrain and in challenging weather conditions.
Mounting of Docter Classic 1-4x24 scope is possible with wide range of 30 mm mounting rings.
| Proizvođač | Docter |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | DOCTER Classic |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 56301 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 0x |
| Max. povećanje | 0x |
| Prilagođavanje dioptrije | +2.5 / -2.5 dpt |
| Promjer leće | 0mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 0mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 0mm |
| Min. vidno polje | 0m/100m |
| Max. vidno polje | 0m/100m |
| Min. udaljenost oka | 0mm |
| Max. udaljenost oka | 0mm |
| Faktor zamračenja | 2.8 - 9.8 |
| Propusnost svjetlosti | >92% |
| Brzi fokus | Da |
| Podešavanje končanice na klik | 10mm/100m - 0.10MIL |
| Tip kupole | Pokrivene |
| Zaključavanje turretov | Ne |
| Zero Stop | Nedostupno |
| Broj okretaja kupole | Više okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Smjer kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 0mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 0mrad |
| Pomak po okretaju kupole | 2.5 MRAD - 25 cm |
| Pozicija končanice | 1. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Ne |
| Boja osvjetljenja | - |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | 100 m |
| Korekcija paralakse | Ne |
| Područje korekcije paralakse | |
| Dužina | 0mm |
| Težina | 0g |
| Boja | Ne |
| Područje temperature | |
| Tip baterije | Ne |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Ne |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 0mm |
| Promjer objektiva | 30 mm |
| Promjer okulara | 41 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |