| Proizvođač | Dentler |
|---|---|
| Serija montaže | Ne |
| Izrađeno u | Njemačka |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | VAGS-00060 |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Black - Matte |
| BH visina | 4 mm |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta šinje | Dentler BASIS VARIO |
| Vrsta nišanskog uređaja | - |
| A | 21.90 mm / 21.84 mm |
| B | 113.90 mm |
| C | 15.40 mm / 15.24 mm |