| Proizvođač | DD Optics |
|---|---|
| Termalni jednogled | DD Optics Nachtfalke IR 50 |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | 2018 |
| Jamstvo | 2 godini |
| SKU | 447000010 |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Povećanje. | 2x |
| Min. povećanje | 2x |
| Max. povećanje | 4x |
| Prilagođavanje dioptrije | - |
| Promjer leće | 25mm |
| Vidno polje | 398m/1000m |
| Vidno polje (u stupnjevima) | 23° |
| Min. vidno polje | 0m/1000m |
| Max. vidno polje | 398m/1000m |
| Udaljenost oka | 0mm |
| Najmanja udaljenost izoštrenja | 0m |
| Otvor objektiva | - |
| Domet detekcije | 800m |
| Tip sensora | Microbolometer |
| razlučivost senzora | 384x288 |
| Broj piksela na senzoru | 0.11MP |
| Veličina pixela | 0μm |
| NETD. | 60 |
| Osvježavanje slike | 50Hz |
| Kalibracija | Automatski |
| Osvetljivost na temperaturu | 0mK |
| Tip prikaza | - |
| Rezolucija prikaza | 640x480 |
| Broj piksela na displeju | 0.31MP |
| Zajam slike | Da |
| Rezolucija slike | - |
| Zajam videa | Da |
| Rezolucija videa | - |
| Video izlaz | Da |
| Dužina | 105mm |
| Širina | 0mm |
| Visina | 0mm |
| Težina | 495g |
| Materijal | Ne |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vrijeme rada | 8h |
| Punjen sa | Dušikom |
| Sustav izoštrenja | Centralno |
| Podešavanje dioptera | Ne |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Prilagođen za stativ | - |
| Kompas | Ne |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |
| Stabilizacija slike | Ne |
| Automatska kontrola svjetlosti | - |