| Proizvođač | DD Optics |
|---|---|
| Serija optičkih ciljnika | DD Optics Nachtfalke III |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 442511113c |
| Varijabilno povećanje | Da |
| Min. povećanje | 5x |
| Max. povećanje | 30x |
| Prilagođavanje dioptrije | -3 / +3 Dpt |
| Promjer leće | 50mm |
| Min. promjer izlazne zjenice | 1.62mm |
| Max. promjer izlazne zjenice | 10.44mm |
| Min. vidno polje | 1.1m/100m |
| Max. vidno polje | 7.2m/100m |
| Min. udaljenost oka | 90mm |
| Max. udaljenost oka | 91.5mm |
| Faktor zamračenja | 15 - 38.7 |
| Propusnost svjetlosti | - |
| Brzi fokus | Da |
| Tip kupole | Taktične |
| Zaključavanje turretov | Nedostupno |
| Zero Stop | Ne |
| Broj okretaja kupole | Dva okretaja |
| Smjer okretaja kupole | Proti smjeri kazaljke na satu |
| Podešavanje končanice po visini | 17.15mrad |
| Podešavanje končanice po smijeri | 17.15mrad |
| Pomak po okretaju kupole | 29.37 MOA |
| Pozicija končanice | 2. žarišna ravnina |
| Osvjetljenje končanice | Da |
| Boja osvjetljenja | Crvena |
| Osvjetljenje za dnevnu uporabu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Veličina točke | 0MOA |
| Postavka paralakse | Adjustable |
| Korekcija paralakse | Da - s bočnim fokusom |
| Područje korekcije paralakse | 20 m - Infinity |
| Dužina | 348mm |
| Težina | 742g |
| Boja | Crna |
| Područje temperature | - |
| Tip baterije | Nedostupno |
| Punjen sa | Dušikom |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Promjer cijevi | 30 mm |
| Šinja za montažu | Nedostupno |
| Tip šinje | Nedostupno |
| Vrsta montažne šinje | Ne |
| Dužina za montažu | 143mm |
| Promjer objektiva | 58 mm |
| Promjer okulara | 40.5 mm |
| Otpornost na vodu | Da |
| Otpornost na vlaženje | Da |
| Otporno na udarce | Da |
| Ugrađen daljinomjer | Ne |