| Proizvođač | Contessa |
|---|---|
| Serija montaže | Contessa Picatinny Rails |
| Izrađeno u | Italija |
| Proizvodi se od | Nedostupno |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | PH04 |
| Dužina | 199mm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| BH visina | Ne |
| Nagib nosača | Ne |
| Vrsta šinje | Picatinny |
| Vrsta nišanskog uređaja | Picatinny Rail |
| A | 21 mm |
| B | 78 mm |
| C | 21 mm |