| Proizvođač | Burris |
|---|---|
| Serija montaže | Burris Zee Rings |
| Izrađeno u | Kina |
| Proizvodi se od | Ne |
| Jamstvo | 30 godina |
| SKU | 420044c |
| Dužina | 0mm |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Boja | Black - Matte |
| Umetak (KR) | KR 0.0 mm |
| Nagib nosača | 0 MOA |
| Vrsta montaže | Fiksne montaže |
| Stil nosača | Direktni nosači, Two-Piece Mount |
| Adjustable windage | Ne |
| Vrsta nišanskog uređaja | 30 mm |